Francina de Pater - Gouda

francinadepater.jpg
Naam:
Francina de Pater
Woonplaats: Gouda
Geboren in: 1970
E-mail: info@precious-cc.nl
Website: www.precious-cc.nl
Telefoonnr
: 0182-751 966
Beroep: Coach/counsellor

Wie ben ik?
Ik ben getrouwd met Arie en moeder van 3 prachtige kinderen. Ik hou van een goed gesprek van hart tot hart, gezellige dingen doen met de kids, reizen, lezen, paardrijden en de natuur. Ik ben positief-ingesteld, leergierig en dol op nieuwe dingen.
Van huis uit hoor ik bij de PKN en ben nu lid in Gouda. Vanuit deze gemeente ben ik sinds september 2008 betrokken bij het oprichten van een internationale gemeente (ICF Gouda). Inmiddels hebben we zo`n 100 bezoekers afkomstig uit met name Azië en Afrika.

Wat heb ik gedaan?
Na VWO-beta heb ik aan de Landbouwuniversiteit gestudeerd en daarna een promotie-onderzoek in de humane geneeskunde gedaan. Tijdens mijn studie  heb ik een tijdje in Latijns-Amerika gewoond. Ik merkte dat ik het ontzettend leuk vond om me in mensen, andere culturen & talen te verdiepen. Deze kennis & vaardigheden kwamen me goed van pas bij Stichting de Haven, waar ik in 1998 begon als vrijwilligster en waar ik in 2002 manager hulpverlening werd. Ik heb daar veel ervaring opgedaan met hulpverlening aan mensen in en rond de prostitutie. Inmiddels heb ik een opleiding in Coaching en Counselling gedaan en ben naast mijn part-time baan bij De Haven een eigen praktijk gestart: Precious Counselling & Coaching. Binnen de ICF Gouda ben ik verantwoordelijk voor het pastoraat. Sinds januari 2010 ben ik als coach betrokken bij Groundwork.

Welke registratie heb ik en van welke beroepsvereniging ben ik lid?
Ik ben lid van de ABvC (algemene beroepsvereniging voor counselling) en van de VCC (vereniging van christencoaches).

Hoe ga ik te werk als coach?
Belangrijk is voor mij een open en veilige sfeer: alles mag worden gezegd! Door middel van gesprekken en specifieke oefeningen word je uitgedaagd verder te komen met je vragen cq. dingen waar je tegenaan loopt. Ik werk volgens de principes van Groundwork. Daarnaast gebruik ik familie-opstellingen, genogram, familiegeschiedenis en diverse creatieve werkvormen al naar gelang de thema`s die spelen.
Het is ook mogelijk om gesprekken te hebben via Skype + webcam. Ik heb hiermee inmiddels goede ervaringen opgedaan.

Wat zijn mijn specialisaties (qua doelgroep of hulpvraag)?

  • multiculturele counselling/coaching
  • pastorale counselling
  • levensvragen/zingeving
  • traumaverwerking/pesten/seksueel misbruik
  • conflicthantering
  • wandelcoaching

Op welke avonden of dagdelen ben ik beschikbaar?
Ik ben beschikbaar op afspraak overdag en ‘s avonds.
Ik ben beschikbaar voor groepen die de Groundwork-principes doorwerken (GRIP-groepen) om te worden ingehuurd.